środa, 23 września 2009 17:03

Konkurs fotograficzny "Sztuka w obiektywie – Krajobraz jesieni"

Serdecznie zapraszamy uczniów Szkoły Leonardo da Vinci do wzięcia udziału w pierwszy konkursie z cyklu „Sztuka w obiektywie – krajobraz jesieni”. Wystarczy jedynie samodzielnie zrobić zdjęcie krajobrazu jesiennego i złożyć je w wyznaczonym terminie.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs trwa od 24 września do 2 listopada. Dzień 2 listopada to jest ostateczny termin oddania fotografii!

2. Termin rozstrzygnięcia konkursu i  wręczenia nagród to 16 listopada 2009r.

3. Zdjęcia mogą być dowolnego formatu (nie mniejsze jednak niż 10cmx15cm).

4. Należy dostarczyć dwa zdjęcia dokładnie tego samego krajobrazu każde opisane imieniem i  nazwiskiem ucznia z tyłu fotografii (jedno zdjęcie należy dostarczyć w szarej lub białej kopercie – gdyż ta fotografia pozostanie w dokumentach osoby prowadzącej konkurs, natomiast drugie powinno być przedstawione w wykonanej przez siebie dowolnej aranżacji, np. wklejone i ozdobione w celu wywieszenia pracy na tablicy).

5. Pod uwagę jury konkursu będzie brało przede wszystkim fotografię przedstawiającą krajobraz jesienny, ale także formę w jakiej zostanie ona zaprezentowana.

6. Prace będą przyjmowane co dziennie począwszy od 28 września do 2 listopada, należy je składać bezpośrednio do osoby prowadzącej konkurs, nauczycielki klasy II (p. Izabeli Popek).

7. Prowadząca zastrzega sobie (oprócz pozostawienia fotografii złożonych w kopercie), możliwość zatrzymania wybranych prac i przekazania ich na kiermasz charytatywny.

8. Praca uczestnika zostanie wycofana z konkursu w razie stwierdzenia przez jury lub odkrycia, iż autorem fotografii jest inna osoba niż podpisana na jej odwrocie.

9. UDZIAŁ W KONKURSIE BIORĄ JEDYNIE FOTOGRAFIE WYKONANE SAMODZIELNIE PRZEZ UCZNIÓW.

Złożenie pracy przez ucznia wiąże się z automatyczną akceptacją regulaminu konkursu przedstawionego powyżej.

Sprawdź się!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Więc teraz weź aparat i biegnij szukać inspiracji w lesie, parku, na łące, w ogrodzie, czy nad jeziorem….Powodzenia!!!

Z poważaniem organizator.