poniedziałek, 14 czerwca 2010 22:50

Budokan Cup - wspaniałe sukcesy naszych karateków

W sobotę, 12 czerwca czworo naszych uczniów wzięło udział w zawodach Międzyszkolnej Ligi Karate Shotokan "Budokan Cup" zdobywając łącznie 2 złote i jeden brązowy medal!

Podczas zawodów odbywających się w ramach III Wrocławskiej Olimpiady Młodzieżowej młodzi karatecy zajęli następujące miejsca:

Alicja Dabrowska - I miejsce, złoty medal w konkurencji Kata ind. dziewcząt ur. 2001-2002.

Dominik Bania - I miejsce, złoty medal w konkurencji Kata ind. chłopców ur. 2000-2001.

Kacper Drukarczyk - III miejsce, brązowy medal w konkurencji Kata ind. chłopców ur. 1999-2000.

Michał Zieliński - w konkurencjach kata i kumite odpowiednich dla swojego rocznika sklasyfikowany został na V miejscu.

Jak zaznaczył szef wyszkolenia Wrocławskiego Klubu Sportów Azjatyckich "Budokan" mgr. Stefan G. Gliński na podkreślenie zasługuje fakt, iż był to pierwszy start w zawodach dzieci, które trenują zaledwie od wrzesnia 2009r.

Wszystkim uczestnikom więc również zwycięzcom pragniemy pogratulować wytrwałości i życzymy dalszych sukcesów!